Kayıt Sözleşmesi

Website kullanımı için kayıt yaptırmanızın gerekli olmamasına karşın, Paltoi Hesabı (“Hesap”) oluşturabilmeniz için website aracılığıyla kayıt yapmanız gerekecektir. Websitemize kayıt olarak hesap açmanızın birçok avantajı vardır. Bir Paltoi Üyesi olarak websitemizde mevcut olan daha fazla işlevselliğe erişebilirsiniz.

 

Kayıt yaparak bir Paltoi Hesabı oluşturabilmek için, Paltoi kayıt sürecini tamamlamanız gerekir. Kayıt için başvuruz elimize ulaştığında, başvurunuzun kabul edildiğini teyit eden bir e-posta alacaksınız. Kaydınızı etkinleştirmek için bu e-posta içeriğindeki bağlantıya tıklamalısınız. Şirketimiz ATELİER TOİ TURİZM TİCARET DANIŞMANLIK TİC .LTD. ŞTİ.  tamamiyle kendi takdirine bağlı olarak her hangi bir başvuruyu reddetme hakkını saklı tutar.

 

Kayıt sürecini tamamlayarak kayıt için uygun olduğunuzu ve bulunduğunuz ülke kanunları dahilinde, tamamıyle yasal sözleşmelere katılma (sözleşmelere katılabileceğiniz uygulanabilir yasal yaş sınırını aşmış olmanız dahil) yetkinizin bulunduğunu  ve kayıt amacıyla  sunmuş olduğunuz bilgilerin, sunduğunuz zamana ait, eksiksiz ve doğru ve yanıltıcı veya sahte olmadığını beyan etmiş sayılırsınız. Websitemizi kullanırken tarafımız ile paylaştığınız tüm bilgiler Gizlilik Politikamız’a göre kullanılacak ve sürdürülecektir.

 

Websitemize kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Şifrenizin güvenli ve gizli kaldığından ve hiç kimse ile paylaşılmadığından emin olmalısınız. Şifrenizin tamamiyle kendi sorumluluğunuz altında olduğu ve şifrenizin izinsiz kullanımı veya hesabınız ile ilgili her hangi bir güvenlik ihlali söz konusu olduğunda vakit durumdan haberdar edeceğiniz tarafınızca kabul ve beyan edilmiştir. www.paltoi.com ve ATELİER TOİ TURİZM TİCARET DANIŞMANLIK TİC .LTD. ŞTİ. nin şifrenizin usulsüz kullanımı sonucunda ortaya çıkabilecek hiçbir kayıp ya da hasar için sorumlu tutulamayacağı ve ATELİER TOİ TURİZM TİCARET DANIŞMANLIK TİC .LTD. ŞTİ.  ve beraberinde www.paltoi.com websitesini şifrenizin izinsiz kullanımına dair ortaya çıkabilecek tüm iddialardan muaf tuttuğunuz tarafınızca kabul ve beyan edilmiştir.

 

www.paltoi.com ve ATELİER TOİ TURİZM TİCARET DANIŞMANLIK TİC .LTD. ŞTİ.  ‘nin şahsınız veya Şirketinize yönelik hiçbir bilginin güncel, eksiksiz ve doğru olduğunu hiçbir şekilde teyit etmek sorumluluğunu üstlenmez. Bu gibi bilgilerinizi güncel tutacağınız tarafınızca kabul edilmiştir.

 

Şahsınız veya ATELİER TOİ TURİZM TİCARET DANIŞMANLIK TİC .LTD. ŞTİ.  ve beraberinde www.paltoi.com her hangi bir zaman ve her türlü sebeple yazılı bildiriye gerek olmaksızın kaydınızı sonlandırabilir. Kaydınız www.paltoi.com ve ATELİER TOİ TURİZM TİCARET DANIŞMANLIK TİC .LTD. ŞTİ.  tarafından sonlandırıldığı takdirde Error! Hyperlink reference not valid. ve beraberinde ATELİER TOİ TURİZM TİCARET DANIŞMANLIK TİC .LTD. ŞTİ.  nin önceden onayını almadan websitenin kayıtlı kullanıcılar için hazırlanmış hiçbir bölümüne erişim sağlayamazsınız.

 

Website aracılığıyla ATELİER TOİ TURİZM TİCARET DANIŞMANLIK TİC .LTD. ŞTİ.  ve beraberinde  sizin adınıza bir işlem yapmasını talep ettiğiniz takdirde kaydınız esnasında bize vermiş olduğunuz e-posta adresine talebinizi aldığımıza dair bir e-posta göndereceğiz. ATELİER TOİ TURİZM TİCARET DANIŞMANLIK TİC .LTD. ŞTİ.  ve website üzerinde sunulan tüm hizmetlerin olabildiğince güvenilir olması için her türlü çabayı sarf etmesine karşın, internet doğası, aldığımıza dair onay göndermemiş bulunduğumuz hiçbir talep için sorumlu tutulamayacağımız anlamına gelmektedir.